O nas


Multi Event

Należymy do czołówki agencji eventowych w Polsce. W 2014 roku w badaniu Media Marketing Polska zrealizowanym przez Millward Brown znaleźliśmy się na drugim miejscu wśród agencji zrzeszonych w Klubie Agencji Eventowych / SKM SAR pod względem gotowości klientów do rekomendacji. Bardzo nas to wyróżnienie cieszy i motywuje do jeszcze ciekawszych i lepszych realizacji.

Nasz historia rozpoczęła się w 1990 roku. Powstała wtedy spółka Multi Event realizująca projekty organizacji imprez i public relations. Na początku lat 90-tych wprowadzaliśmy eventowo na rynek nową "Przyjaciółkę", realizowaliśmy niezliczone projekty dla Pepsi Co. Ponad dziesięć lat później jako pierwsi zorganizowaliśmy duże przedsięwzięcia musicalowe dla naszych klientów. Te działania z zakresu branded event content to np.: musical towarzyszący wprowadzeniu jednego z modeli Renault i seria musicali w trakcie połączenia Kredyt banku i Warty pod marką KBC.

Uwielbiamy wyzwania, dlatego działamy właśnie w dziedzinie marketingu doświadczeń. Wiemy, jak odpowiedzialnym zadaniem jest organizacja wydarzeń. Tu nie ma szans na powtórkę, wszystko dzieje się tu i teraz. Wymaga dokładnego planowania, rzetelnej realizacji. Ważne dla nas jest działanie nastawione na cel, dlatego dokładnie ustalamy z klientem cele każdego wydarzenia, jakie organizujemy. Niezależnie czy jest to gala, czy złożony z 50 eventów roadshow.

Realizujemy eventy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, w tym konferencje, kongresy, wydarzenia typu road show, gale, imprezy integracyjne i wydarzenia specjalne.

Działamy wśród ludzi o bogatym, różnorodnym doświadczeniu zawodowym i życiowym. Tworzymy razem barwny, skuteczny i efektywny zespół profesjonalistów, spełniających z powodzeniem wymagania i cele biznesowe klienta. Cenimy odpowiedzialność i zaufanie. Chcemy, aby te nasze wartości być wysoko oceniane przez naszych klientów i partnerów. Praca jest dla nas pasją, która przynosi wiele satysfakcji i zadowolenia nie tylko naszym klientom, ale także nam samym.

Właścicielem Agencji Multi Event jest Mariusz Pleban (członek zarządu Klubu Agencji Eventowych / SKM SAR) i Barbara Pleban.

Project Directorem jest Małgorzata Olkowicz.

Kontakt

  • Małgorzata Olkowicz – project director
  • Tel.: +48 22 845 04 36
  • Tel. kom.: +48 606 435 200
  • e-mail: malgorzata.olkowicz@multievent.pl
/files/about/1px.png